Přejít k hlavnímu obsahu
Sklo jako inspirace

NAŠE REFERENCE

Stavební sklo najde v dnešní době široké uplatnění od oken přes interiéry až po fasády domů. Stavebníci i architekti čím dál častěji využívají neopakovatelného vzhledu skla právě pro fasády nejčastěji kancelářských budov, výjimkou ale nejsou ani rezidenční domy. Výjimečný vzhled však není to jediné, co sklo budově dodává.

POJĎTE SE S NÁMI INSPIROVAT

Podívejte se na referenční stavby z celého světa a vyberte si projekt z oblasti, která vás nejvíce zajímá. Nastavte si filtry vyhledávání podle typu budovy, vzhledu nebo typu skla.

REFERENCE SAINT-GOBAIN

Veřejné budovy

Důraz byl kladen na hodnoty prostupu světla a tepla, jejichž společné vyladění je u skla poměrně komplikované. Proto mají výrobci v nabídce většinou jen jeden barevný typ skla pro konkrétní parametry.

NIVY TOWER

Nivy Tower s výškou 125 metrů a 29 patry je nejvyšší budovou v Bratislavě. Na první pohled zaujme nejen svou výškou, ale i skleněnou fasádou. Na ploše 19 tisíc m2 poskytuje kolemjdoucím úžasné divadlo z odražených obrazů.

PODROBNOSTI PROJEKTU

Administrativní budovy

V portfoliu Saint-Gobain Glass je množství inovativních skel, která splňují i ty nejvyšší nároky na architektonické, konstrukční i provozní požadavky investorů

Harfa

Harfa Business Center – zkráceně HBC – v pražské Libni je atraktivní administrativně-obchodní centrum. Budova je navržena podle moderních trendů, s využitím nejnovějších technologií a inovativního zasklení od SAINT-GOBAIN GLASS s důrazem na maximální přístup denního světla.

PODROBNOSTI PROJEKTU