Přejít k hlavnímu obsahu
 
Sprchové zásteny

SGG TIMELESS®

Sklo pro sprchové zástěny

Transparentní sklo s antikorozním povlakem se snadnou údržbou

SGG TIMELESS® je sklo s antikorozním povlakem určené pro sprchové zástěny. Toto sklo se čistí výrazně snadněji, než běžná skla bez povrchové úpravy. Povlak na povrchu SGG TIMELESS® je téměř neviditelný.

Výhody

  • designové-dekorativni-sklo
    Design
  • samočistící-sklo-pomocí-uv-paprsku
    Samočištění

Popis

SGG TIMELESS® se vyrábí v několika tloušťkách na základním substrátu SGG PLANICLEAR® (na vyžádání případně i jiné druhy substrátů - SGG DIAMANT®, SGG PARSOL®).

ZÁRUKA Na sklo pro sprchové zástěny SGG TIMELESS® se vztahuje záruka ochrany proti korozi pro prvního kupujícího po dobu 10 let, přičemž se počítá od prvního dodání, při splnění běžných podmínek používání a dodržení pokynů pro montáž, manipulaci, údržbu, ale i dalších doporučení pro používání skel Saint-Gobain.

TIMELESS® - Inovativní sprchové sklo pro vaši koupelnu

 

Vlastnosti

Vysoká transparentnost a neutrální vzhled: SGG TIMELESS® je speciální, téměř neviditelný povlak, nanesený na čirém skle SGG PLANICLEAR®. SGG Timeless® je proto velmi transparentní a nezkresluje vnímání barev, a to bez ohledu na tloušťku skla. 

Antikorozní účinek pro zachování transparentnosti: Sklo je chráněno proti korozi, neztrácí barvu a uchovává si tak svůj vysoce atraktivní vzhled. 

Snadnější čištění: Voda stéká rychleji po skle, což omezuje usazování vodního kamene a vznik skvrn. Případné skvrny či nečistoty lze z povrchu skla odstranit mnohem snadněji, než v případě skel bez povrchové úpravy.

Vysoká odolnost: SGG TIMELESS® se vyrábí magnetronovým nanášením povlaku oxidů kovu. Tato úprava je velmi trvanlivá a bez problémů vydrží všechny druhy průmyslového zpracování.

 

Sklo do koupelny, sklenená zastěna na vanu, prúhledné extra čiré sklo, skleněná zástěna pre sprchové kouty

 

Použití

Sklo SGG TIMELESS ® je navrženo pro použití v koupelnách. Lze jej použít na sprchové zástěny, sprchové kouty či vanové zástěny.

Provedení

SGG TIMELESS ® je k dispozici v čirém provedení v tloušťkách 4, 6, 8 a 10 mm.

Tolerance tloušťky materiálu:

 

  • ± 0,2 při 4 a 6mm
  • ± 0,2 při 8 a 10mm


Standardní rozměry:


3 210 x 6 000 mm (pro jiný rozměr kontaktujte SAINT-GOBAIN GLASS).

Zpracování

Ochranný povlak je nanášen na jednu stranu skla TIMELESS. Sklo je možné řezat, opracovávat jeho hrany, tvrdit či potisknout sítotiskem na obouch stranách. Sklo je možné také ohýbat při poloměru ohybu až 1m (případé menších poloměrů ohybu je třeba provést testy). Sklo může být rovněž vrstvené, ovśem musí být předem vytvrzeno a povlak musí být na vnejší straně výsledného vrstveného skla.

Inspirace

Sklo pro sprchové zástěny, kouty, vanové zástěny
SGG Timless sklo do koupelny, sklo do sprchového koutu, zástěna do sprchy, antikorózni sklo Sprchová zástěna rohová - sklo TIMELESS
Sklo do koupelny, sklenená zástena do sprchy a na vanu, prúhledné designové bezpečnostní sklo Sklo do sprchového koutu Timeless
Koupelňové sklo do sprchového koutu a vany, bezpečnostní sklo pro sprchové zástěny Sprchová zástěna na vanu TIMELESS
Prúhledné sklo do koupelny pro sprchové kouty a vane, sklenená zástena do sprchy Skleněná zástěna do sprchy TIMELESS
Čistení pruhledneho skla do koupelny, skla pro sprchové kouty a do vane Čištění skla sprchového koutu
Sgg Timeless sklo do koupelny pro sprchové a vanové zásteny, ornamentní  sklo, prúhledné sklo Skleněná stěna do sprchy SGG TIMELESS
SGG Timeless sklo do kopelny, sprchového koutu, zástěna do sprchy, vanová zástěna. Vana se sprchovou zástěnou Timeless
 
 
 
 
 
 
 

Další vlastnosti

Ochranný povlak skla Timeless není nijak zabarvený nebo reflexní:  jeho vzhled se podobá číremu sklu ( hodnoty měřeny dle normy EN410).

Tloušťka Propustnost Odrazivost
6 mm 89 % 10 %
8 mm 89 % 10 %
10 mm 89 % 10 %

SOUVISEJÍCÍ TÉMATA

Sgg parsol plavené barevné sklo, gray, silver, bronz, green, protisluneční sklo SGG PARSOL®
Sgg diamant float sklo, extra čiré sklo, plavené sklo, sklo na sklenenú příčku, sklenené dveře SGG DIAMANT®
Sgg Planiclear plavené laminované sklo, bezpečnostní sklo na míru, securit, číre strukturální fasádní sklo SGG PLANICLEAR®
Bezpečnostní nerozbitné sklo na střechu, pergolu, do dveří Sgg Stadip Protect, vrstvené sklo, třídi bezpečnostního skla SGG STADIP PROTECT
Jak a kde se vyrábí sklo, tavení skla, co se vyrábí ze skla, ploché a tabulové sklo, suroviny pro výrobu, float proces Jak vzniká sklo
Interiérová skla Interiérová skla
chytra-online-aplikace-calumen Calumen