Přejít k hlavnímu obsahu
 
Ornamentní skla Saint-Gobain

SGG MASTERGLASS®

Ornamentní designová skla

Jedinečný, nenapodobitelný design SGG MASTERGLASS se vyrábí válcováním skla mezi dvěma válci s vyrytým vzorem. Maximální přesnost tohoto postupu zaručuje čistotu geometrických tvarů. Sklo má jednu stranu vzorovanou a druhou hladkou. 

Výhody

 • designové-dekorativni-sklo
  Design
 • neprůhledné-ornamentní-sklo-které-chrání-soukromí
  Soukromí

Popis

Řadu SGG MASTERGLASS tvofií 6 originálních vzorů. Zářivé geometrické motivy, vtisknuté do skla, průhledně vystupují z matné struktury průsvitného pozadí.

Použití

Řada skel SGG MASTERGLASS je vhodná pro všechny aplikace, jak v komerčních, tak rezidenčních prostorách (kanceláře, obchody, hotely a restaurace) a její využití je takřka neomezené:

6 vzorú pro zářivou a rafinovanou souhru materiálu a světla

Řadu SGG MASTERGLASS tvoří 6 originálních vzorů ve standardních tloušťkách 4 - 6 - 8 a 10mm, v rozměrech 3210 x 2000mm a 3300 x 2040mm.
Ostatní tloušťky a rozměry na vyžádání.

Řadu SGG MASTERGLASS tvoří tyto produkty:

 • SGG MASTER-CARRÉ
 • SGG MASTER-POINT
 • SGG MASTER-LIGNE
 • SGG MASTER-RAY
 • SGG MASTER-LENS
 • SGG MASTER-SHINE

 

SGG MASTER-SHINE má originální vzhled s jednotně uspořádanými skleněnými kapkami na matném podkladu.Když světelný paprsek dopadá na jednotlivé tečky připomínající rosu, rozptýlená zář světelných perel dodá celé místnosti lesk i pocit luxusu.


SGG MASTER-CARRÉ se vyznačuje malými, rovnoměrně rozmístěnými čtverečky kontrastujícími s matným podkladem.Díky svému jedinečnému modernímu a nadčasovému vzhledu dodává zasklení harmonický dojem.


Jemný vzor skla SGG MASTER-RAY je kombinací tenkých zářivých linek vytlačených na matném podkladu.Paprsky světla prostupující skrz řady proužků vytváří originální interiér, zvlášť při použití v příčkách.


SGG MASTER-LIGNE poskytuje interiéru zcela vyvážený vzhled díky řadě rovnoběžných linií viditelných na matném pozadí.Rafinovaný vzor dodává nábytku nebo celoskleněným dveřím elegantní a funkční vzhled.


Linie drobných teček SGG MASTER-POINT vyplňují prostor rozptýleným světlem. Ve světle se třpytící tečky vytváří mystický pocit.


Průhledné zářivé čočky vzoru SGG MASTER-LENS uspořádané ve čtvercích vystupují z matného podkladu a upravují dopad světla.Geometrický vzor dodá prostoru intimní moderní atmosféru.

 

Sgg masterglass ornamentní designové sklo v obývacím pokoji, delíci príčka, mastercarre sklo, sklo do dveri, vzorník

Výhody

Exkluzivní design

• 6 exkluzivních vzorů přináší svěží přístup k ornamentním sklům a nabízí jedinečné a rafinované vzory k úpravé prostor.

Optimální prostupnost světla i ochrana soukromí

• Skla SGG MASTERGLASS zachycují světlo a vytvářejí zvláštní efekty. Jejich neobyčejná průsvitnost zajišťuje v místnostech optimální úroveň světla a zároveň chrání před neźádoucími pohledy.

Estetika i bezpečnost

• Skla SGG MASTERGLASS kombinují atraktivní vzhled s bezpečností. Mohou být tvrzena či vrstvena, a tím splňují současné bezpečnostní požadavky, mimo jiné i v prostorách přístupných široké veřejnosti.

Galerie

Mastercarre sklenená zástena do koupelny, sgg masterpoint neprúhledné bezpečnostni ornamentálni sklo SGG MASTER-POINT zástěna
Sgg masterray, neprúhledná ornamentální zastena do koupelny, bezpečnostní sklo prúhledné s jedné strany SGG MASTER-RAY zástěna
Sgg mastershine designové sklo do sprchového koutu, mastercaree bezpečnostní ornamentálni sklo, vzorník SGG MASTER-SHINE zástěna
Sgg masterlens designové sklo do dverí, sklo prúhledné s jedné strany, ornamentní bezpečnosntí sklo SGG MASTER-LENS zástěna
Sgg masterligne, ornamentálni masterrcare sklo do koupelny, sklo pruhledne s jedné strany, vzory skla SGG MASTER-LIGNE zástěna
Sgg mastercare designové ornamentní sklo do koupelny, mastercare bezpečnostní sklo prúhledné s jedné strany SGG MASTER-CARRE zástěna
 
 
 
 
 
 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Tolerance, 4 a 6mm: +/- 0,5mm; 8mm: +/- 0,8mm; 10mm: +/- 1,0mm
SGG MASTERGLASS
Tloušťka (mm) 4 6 8 10
Standardní rozměry 3210x2000 3210x2000 3300x2040 3300x2040
SGG MASTER-CARRÉ x x x x
SGG MASTER-LENS x x x
SGG MASTER-LIGNE x x x
SGG MASTER-POINT x x x
SGG MASTER-RAY x x x
SGG MASTER-SHINE x x x

SOUVISEJÍCÍ TÉMATA

Sklo - ornamentálni , drátené, vzorované. smaltované, vlastnosti, design, ornamentní sklo vzorník, sklo do dvěrí SGG DECORGLASS®
Ornamentní sklo mastercarre do interiéru se vzorovaním sklem a 3D efektem, do koupelny, dvěrí SGG MASTER-SOFT®

Najít dodavatele