Přejít k hlavnímu obsahu
 

Saint-Gobain Glass uvádí nový Calumen®

Společnost Saint-Gobain Glass oznamuje vytvoření nové řady digitálních služeb Calumen® Suite a spouští první online nástroj této řady, nový Calumen®

Nový Calumen®, který nahrazuje stávající službu CalumenLive, je konfigurátor zasklení nové generace určený pro všechny stavební profesionály bez ohledu na jejich úroveň znalostí problematiky skla: architekty, projektanty, projekční kanceláře, fasádní konzultanty, realizační firmy či zpracovatele skla.

Online kalkulační nástroj pro sklo - Calumen. Logo

Nový Calumen® je online nástroj typu „ALL-IN-ONE“ a nabízí uživatelům klíčové funkce prostřednictvím uživatelsky přívětivého rozhraní:

  • Vytváření vlastních projektů

  • Srovnání různých typů zasklení

  • Reverzní mód s možností vyhledání zasklení dle požadovaných vlastností skla

  • Rozšířená databáze akustických řešení

  • Obrázky, rendery a schémata zasklení 

  • Certifikáty

 

Nyní je tak možné definovat vámi požadované vlastnosti buď konkrétními číselnými parametry nebo pomoci požadovaných komfortů (prostup světla, ochrana před hlukem, únik tepla, výpočet uhlíkové stopy, atd....).

Nový Calumen® nahrazuje CalumenLive

Ať jste architekt, projektant, fasádní konzultant, výrobce oken nebo zpracovatel skla, nový Calumen® vám pomůže najít to nejlepší řešení pro vaše zasklení.

 

Díky svému univerzálnímu designu a snadnému použití je nový Calumen® vynikajícím nástrojem pro vyhledávání vhodného skla od fasád velkých projektů až po návrh zasklení pro okna v domě nebo bytě.

Nový Calumen® je dostupný celosvětově ve 13 jazycích na webu www.calumen.com

 

Pozvánka na webinář: Digitální nástroje pro výběr skla

Pro lepší pochopení možností nového online nástroje Calumen® pro Vás připravujeme webinář Na skle záleží – Digitální nástroje.

Termín webináře je stanoven na 10.3.2023 v 10 hodin.

Pokud máte zájem dozvědět se o problematice skla více, přihlaste se k odběru novinek. V případě konání školení vás pak budeme informovat.

Přihlaste se k odběru novinek

webinar-na-skle-zalezii-digitalni-nastroje-pro-vyber-skla

Přihlaste se k odběru novinek

Co se skrývá v názvu?
Název Calumen® je zkratkou slov "calculation" a "lumen". Lumen je mezinárodní jednotka pro světelný tok.