Přejít k hlavnímu obsahu
 

Se zrcadly od Saint-Gobain je zdraví na prvním místě

Objevte řadu inovativních domácích zrcadel od společnosti Saint-Gobain s mimořádnou kvalitou a čistotou

Funkční, dekorativní, moderní zrcadla

Objevte řadu inovativních zrcadel od společnosti Saint-Gobain s mimořádnou kvalitou a čistotou.

Zrcadla se vedle svého funkčního využití ve vchodech, halách nebo koupelnách stávají velmi oblíbeným architektonickým prvkem také v obytných prostorech (předsíně, obývací pokoje, ložnice), kde pomáhají změnit vizuální proporce a vytvářejí různé nové efekty. Podmínkou je ale jejich chytré umístění.

V budovách zaměřených na služby mohou zrcadla tvarovat a přetvářet prostor nabídnutím nových perspektiv a hloubek. Často plní i další funkce:

  • například s pohledy si hrající jednosměrná zrcadla
  • antická zrcadla
  • průhledná zrcadla
  • bezpečnostní chromové zrcadla
  • použití světel atd..

 

V místech jako jsou salóny krásy, obchody s oděvy apod. se mohou zrcadla stát zcela nezbytným nástrojem, neboť kvalita odrazu v zrcadlech a často také mírná transformace skutečného vzhledu jsou klíčové pro konečnou spokojenost a nákupní rozhodnutí zákazníka.

Zrcadla se mohou stát také velmi zajímavým designovým a dekoračním objektem, například v kombinaci s LED osvětlením, které dokáže vykouzlit velmi zajímavé vzory. Nové oblasti designu čekají na své prozkoumání.

Velké kuulaté moderní koupelnové zrcadlo nad umývadlo, nalepovací designové zrcadlo bez rámu

Zdraví na prvním místě 


Nová generace domácích zrcadel nahrazuje dřívější procesy nanášení stříbrných povlaků a eliminuje tak zdravotní rizika spojená s výrobou i používáním zrcadel. Pro docílení odrazivého efektu se nové povlaky nanášejí na zadní stranu skla, díky čemuž jsou zrcadla šetrnější vůči životnímu prostředí a také mnohem více bezpečné pro zdraví osob. 

Zrcadla z produktové řady SGG MIRALITE společnosti Saint-Gobain jsou navrhována a vyráběna s důrazem na úsporu energií a surovin. Při výrobě se využívá recyklované sklo. Výrobními závody je certifikovaným způsobem zabezpečena absence veškerých látek „vzbuzujících mimořádné obavy“ (viz nařízení REACH).

 

Výrobní procesy v evropských závodech Saint-Gobain také omezují počet kilometrů, které urazí během přepravy zrcadla prodávaná například ve Francii (závody ve Francii, Itálii, Německu atd.). Díky tomu se snižují emise CO2 a podporuje zaměstnanost v Evropě.

Produkty

zrcadla-do-koupelny-chodby-pokoje-skrin-predsine-na-zed-kulate-nalepovaci-nastenne-na-miru-velke-zrcadlo-bez-ramu SGG MIRALITE PURE
Polopropustné zrcadlo Sgg Mirastar glass, špionážní zrcadlo, do posilovny, dekorativný, osvětlneé zrcadlo, SGG MIRASTAR®
Polopropustné zrcadlo Sgg Mirastar glass, špionážní zrcadlo, do posilovny, dekorativný, osvětlneé zrcadlo,
Zrcadla Saint-Gobain

SGG MIRASTAR®

SGG MIRASTAR je zrcadlo s několika vrstvami s obsahem chromu místo stříbrného laku.