Přejít k hlavnímu obsahu
 

SGG MIRALITE PURE

Zrcadlo šetrné pro zdraví i životní prostředí

Světlo, prostor a design!

MIRALITE PURE je důkazem o konzistentním naplňování hodnot Saint-Gobain Glass. Jedná se o první zrcadlo, které svými vlastnostmi skutečně dbá o bezpečnost osob i ochranu životního prostředí.

 • sklo-zabezpečení-proti-vloupaní-a-vandalismu
  Bezpečností sklo
 • designové-dekorativni-sklo
  Design
 • sklo-šetrné-pro-životní-prostredí
  Životní prostředí

Popis

Zrcadlo je výsledkem úsilí o neustálé inovování výrobních procesů v Saint-Gobain Group. Představuje tak kombinaci té nejvyšší možné kvality a péče o životní prostředí (bezolovnatý ochranný povlak, minimum použitých rozpouštědel).

Díky použití nového čirého skla PLANICLEAR jsou barvy mimořádně živé a přirozené ve všech světelných podmínkách:

 • Použity jsou jen skleněné tabule té nejvyšší kvality, určené pro výrobu zrcadel
 • Zrcadlo je šetrné pro zdraví i životní prostředí, neobsahuje žádné olovo ani organická rozpouštědla
 • Podkladová vrstva v antracitovém provdení zajistí skvělý efekt při podsvícení zrcadla
 • Ekologicky šetrný produkt splňující nejpřísnější požadavky nových norem

Snadné opracování hran, unikátní parametry, vysoká kvalita a dlouhá životnost - to vše předurčuje toto zrcadlo k maximálnímu komfortu při jeho dalším zpracování, montáži i samotném užívání.

Při výrobě se jako základní sklo používá výhradně nové sklo PLANICLEAR s vylepšenou transparentností a velmi čirým neutrálním zabarvením - díky tomu si předměty odrážející v zrcadle zachovávají své přirozené barvy v jakýchkoli světelných podmínkách. Použití matného skla rozšiřuje možnosti využití v oblasti interiérovém designu.

Zrcadlo SGG MIRALITE PURE splňuje požadavky normy EN 1036-2:2008. Každá tabule zrcadla je označena jménem výrobce (Saint-Gobain), názvem produktu (MIRALITE PURE). Na ochranném laku zrcadla je natištěn přesný den a čas výroby.

Mnoho možností opracování hran

Sklo MIRALITE PURE je vhodné pro řezání všech geometrických nebo negeometrických tvarů. Lze jej vrtat i opracovávat jeho hrany (seřezávání, zaoblení apod.). MIRALITE PURE lze zvýraznit doplněním určitého vzoru nebo loga pískováním či rytím na čelní stranu proti ochrannému povlaku.

Použití

Díky svým unikátním vlastnostem jsou zrcadla MIRALITE PURE skvělým a originálním designovým prvkem interiérů, který nejen zlepšuje úroveň světla, ale i celkovou atmosféru a uživatelský komfort prostředí. Ideálně se hodí do domácností (koupelny, haly apod.) i na veřejná místa (kanceláře, obchodní prostory, hotely, restaurace, sportovní haly apod.).

Zrcadlo je nabízeno v různých formách vytvářejících novou dimenzi. Lze jej použít zarámované či bez rámu, obkládat s ním stěny nebo jej zabudovat do nábytku (např. stoly, dvířka příborníků apod.).

Denní péče o zrcadlo

K odstranění skvrn vznikajících při každodenním používání zrcadla se doporučuje otírat zrcadlo pouze čistým a jemným hadříkem spolu s běžnými přípravky pro čištění zrcadel, které jsou neutrální a neobsahují žádné abrazivní materiály. Přípravky se silnými kyselými nebo zásaditými látkami se nesmí používat, neboť by mohly způsobit trvalé poškození povrchu zrcadla. Odolnější skvrny (např. mastnota, kosmetické přípravky atd.) je možné odstranit pomocí čistící kůže (jelenice), která byla jednou namočena do vlažné vody a poté důkladně vyždímána. Po otření by plocha zrcadla neměla zůstat vlhká a na hranách by neměly ulpívat kapičky. K zajištění co nejdelší životnosti ochranného povlaku zrcadla je třeba předcházet trvalé vlhkosti na hranách zrcadla.

Sgg Planiclear plavené laminované sklo, bezpečnostní sklo na míru, securit, číre strukturální fasádní sklo SGG PLANICLEAR®
Polopropustné zrcadlo Sgg Mirastar glass, špionážní zrcadlo, do posilovny, dekorativný, osvětlneé zrcadlo, SGG MIRASTAR®
Zrcadlo MIRALITE® EASYSAFE
Lakované barevné sklo za kuchynskou linkou, neprůhledné žluté dekorativní sklo, sklo na míru do kuchyne SGG PLANILAQUE COLOR-IT
Sklo - ornamentálni , drátené, vzorované. smaltované, vlastnosti, design, ornamentní sklo vzorník, sklo do dvěrí SGG DECORGLASS®
Ornamentní sklo mastercarre do interiéru se vzorovaním sklem a 3D efektem, do koupelny, dvěrí SGG MASTER-SOFT®
Interiérová skla Interiérová skla
chytra-online-aplikace-calumen Calumen