Přejít k hlavnímu obsahu
 

Bezpečnostní zasklení pro komfort a pohodu!

Co je vrstvené sklo?

Bezpečnost osob a zabezpečení majetku

V článku Co je vrstvené sklo se dočtete:

 

Na rozdíl od běžného skla plní vrstvené sklo funkci bezpečnosti osob i zabezpečení majetku. Toto sklo se vyrábí vložením fólie PVB (mezivrstva) mezi dvě tabule skla. To znamená, že dojde-li k rozbití skla, mezivrstva udrží obě tabule skla u sebe a zabrání vytvoření otvoru pro vniknutí do objektu či vzniku ostrých střepů, které by mohly poranit osoby.

Tento způsob provedení skla nejen zvyšuje bezpečnost, ale má také dekorační funkci díky široké nabídce konečných produktů s:

  • rozměry přizpůsobenými potřebám zákazníka
  • možností sestavení dvou různých tabulí skla do jednoho multifunkčního skla
  • nekonečnými možnostmi dekorací či přidaných technických funkcí, které lze mezi skla vložit (potištěná fólie, látka, síť, aktivní fólie, bezpečnostní vložka apod.).

 

Použití

Vrstvené bezpečnostní sklo se využívá v produktech pro budovy a domy. Své uplatnění ale najde také v automobilovém nebo dopravním průmyslu. Důležitou roli sehrává při zasklení stropů, střech, zimních zahrad nebo světlíků.

 

Vrstvené exteriérové nerozbitné sklo na míru, bezpečnostní sklo k zasklení bazénu a na terasu, druhy vrstvených skel

 

Bezpečnostní zasklení pro komfort a pohodu!

V případě rozbití nebo pádu skla udrží mezivrstva vrstveného skla všechny vrstvy skla pevně u sebe a tato vysoká pevnost zabrání v rozpadu skla na velké ostré střepy. S našimi vrstvenými skly se můžete cítit bezpečně a příjemně.

 

Kombinace

Nezapomeňte, že bezpečnostní skla lze kombinovat s dalšími funkcemi pro zajištění ještě vyšší míry komfortu:

Vrstvené neprústrelné sklo, pochozí sklo na skleněnú podlahu Sgg Stadip Protect, bezpečnostní sklo SGG STADIP®/SGG STADIP PROTECT®
Velká francouzská okna, typy a druhy skel i oken, dvojité okno, zdvojené okna do domu, drevená a lastová okna Jak vybrat okna do domu?
druhy-bezpecnostniho-tvrzeneho-skla-zakladni-typy Druhy bezpečnostního skla
chytra-online-aplikace-calumen Calumen
jake-parametry-sledovat-pri-vyberu-skla-do-oken Jaké parametry sledovat při výběru skla do oken
Velká francouzská okna, typy a druhy skel i oken, dvojité okno, zdvojené okna do domu, drevená a lastová okna Jak vybrat okna do domu?
Dodatečná zvuková izolace oken, odhlučnění oken pomocí protihlukových nerozbitných skel, folie na sklo, protihlukova okna Domov jako oáza klidu
Jak a kde se vyrábí sklo, tavení skla, co se vyrábí ze skla, ploché a tabulové sklo, suroviny pro výrobu, float proces Jak vzniká sklo
Bezpečnostní nerozbitné sklo na střechu, pergolu, do dveří Sgg Stadip Protect, vrstvené sklo, třídi bezpečnostního skla

SGG STADIP PROTECT

Bezpečnostní vrstvené sklo SGG STADIP PROTECT je vrstvené sklo, které zajistí ochranu osob i majetku. SGG STADIP PROTECT tvoří vždy dvě a více skel vrstvených spolu s plas…