Přejít k hlavnímu obsahu
 

Sklo pro sprchové zástěny

Sklo pro sprchové zástěny s permanentní ochranou proti korozi pro snadnou údržbu

SGG TIMELESS sklo pro sprchové zástěny společnosti Saint-Gobain.

SGG TIMELESS tvoří čiré sklo SGG Planiclear, na které je nanesen téměř neviditelný povlak. Bez ohledu na tloušťku skla je SGG TIMELESS velmi transparentní a nijak nezkresluje vnímání barev.

 

TIMELESS® - Inovativní sprchové sklo pro vaši koupelnu

 

Sklo je velmi účinně chráněno před korozí. Zachovává si tak velmi atraktivní vzhled i po delším čase užívání. Voda stéká rychle po povrchu skla, což minimalizuje stopy po vodním kameni. Případné usazeniny lze z povrchu s povlakem odstranit mnohem snadněji, než z běžného skla. 

SGG Timeles - sklo do koupelny. Skleněná zástěna v koupelni s ochranou proti korozi. Sklo vhodné do koupelny

Povrchová úprava SGG TIMELESS se nanáší v magnetronu aplikací povlaku oxidů kovu. Vyznačuje se dlouhou životností, přičemž neztrácí svou účinnost a bez problému vydrží všechny druhy průmyslového zpracování (technologie aplikace povlaku čeká na schválení patentu).

Sklo SGG TIMELESS je určené do sprchových koutů. Lze jej použít do sprchových koutů nebo vanových zástěn či jiných koupelnových instalací z panelů skla.

Toto trvale chráněné sklo do sprchových koutů si dlouhodobě zachovává svůj atraktivní vzhled a dokonalou transparentnost.
Údržba a čištění je mimořádně snadné!

Sklo do koupelny, sprchy, zástěna, bezpečnostní sklo, skleněná stěna do sprchy a vany, neprúhledné sklo SGG TIMELESS®
Sgg Planiclear plavené laminované sklo, bezpečnostní sklo na míru, securit, číre strukturální fasádní sklo SGG PLANICLEAR®
chytra-online-aplikace-calumen Calumen
Interiérová skla Interiérová skla
Jak a kde se vyrábí sklo, tavení skla, co se vyrábí ze skla, ploché a tabulové sklo, suroviny pro výrobu, float proces Jak vzniká sklo