Přejít k hlavnímu obsahu
 

Účinná ochrana ptactva v architektuře pomocí skla s leptaným vzorem

4BIRD®

4BIRD® je kompletní řada řešení reagujících na rostoucí poptávku po sklech a zaskleních šetrných k ptákům.

 

Tato řešení kombinují protisluneční skla COOL-LITE® od společnosti Saint-Gobain s širokou škálou možných zpracování a technologií, jejichž výsledkem je pro ptáky „viditelný“ kontrast, který přispívá k předcházení kolizím.

Výhody

  • Udržitelnost a ochrana biodiverzity

  • Estetika & design

  • Vyšší komfort díky dennímu světlu

  • Úspora energií

  • Letní a zimní komfort

  • Nízká světelná reflexe

S produktovou řadou 4BIRD® přináší SAINT-GOBAIN GLASS řadu skel s účinnou ochranou proti ptactvu v kombinaci s protislunečními povlaky COOL-LITE® – které architektům umožňují navrhovat pláště budovy bez kompromisů v estetice nebo vlastnostech.

Účinná ochrana proti nalétávání ptáků ve architektuře Saint-Gobain

Produkty 4BIRD® jsou kombinovány s protislunečními skly COOL-LITE® XTREME a SKN, díky čemuž nabízejí všechny výhody související s touto produktovou řadou, pokud jde o estetiku (nízkou vnější reflexi a barevně neutrální vnější vzhled), vizuální komfort (neutralita a průhlednost pro maximum přirozeného denního světla) a vnitřní komfort (vysoká účinnost, za všech okolností optimální vnitřní komfort, protisluneční ochrana a vynikající izolace).

4BIRD®Etch je speciální produktová rada kyselinou leptaného vzoru na pozici 1 naším partnerem SEVASA S.A. spolu s vybranými povlaky COOL-LITE® s ochrannou vrstvou EASYPRO® na pozici 2 od společnosti SAINT-GOBAIN. Design splnuje uznávaná pravidla 2x2“ a 2x4“ a rovnež predpisy napr. LEED Pilot Credit #55: Bird Collision Deterrence (Ochrana pred nálety ptáku)

 

Webinář SAINT-GOBAIN GLASS: Účinná ochrana ptactva v architektuře

Jak ptáci vidí sklo? Představují fasády ze skla opravdu pro ptáky hrozbu? Jak se tato problematika řeší ve světě? Co vůbec lze udělat pro jejich ochranu?

Sgg Cool-Lite Xtreme - protisluneční sklo do francouzských skel - oken, dvěrí, lité sklo, Saint-Gobain Building-Glass SGG COOL-LITE® XTREME
produkt-cool-lite-xtreme-61-29-fasadni-sklo-prosklene-fasady-energeticka-ucinnost-vrstvene-sklo COOL-LITE® XTREME 61/29 & 61/29 II
Cool lite Skn 183, Skn 183 II, protisluneční sklo na míru, trojsklo, dvojsklo, skleněné fasády, Saint-Gobain Building Glass COOL-LITE SKN 183 a SKN 183 (II)
chytra-online-aplikace-calumen Calumen
Protisluneční sklo Sgg Cool-lite, barevné modré sklo, Skn 136, 150, 154, 165, 176, smaltované sklo do francouzskych oken SGG COOL-LITE®
Sklo pro administrativní budovy
jake-parametry-sledovat-pri-vyberu-skla-do-oken Jaké parametry sledovat při výběru skla do oken